Tecno Spark 20 4G’nin tasarımı ve özellikleri açığa çıktı

Tecno, Spark serisinin yeni üyesi Spark 20 4G‘yi Spark 20C’nin ardından piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Duyumcu Paras Guglani, yaklaşan cihazın resmi görünümlerini ve ana özelliklerini X platformunda sızdırdı.

Spark 20 4G’nin tasarımı, Spark 20C‘ye benziyor. Yani, arka tarafında iki sensör ve bir flaş lambası barındıran iPhone esinli bir kamera adası bulunuyor. Cihazın arkası, Tecno Spark markası ile sade bir tasarıma sahipken, ön tarafında selfie kamerası için bir delikli çentik ve ince çerçeveler yer alıyor. Cihazın düz kenar tasarımına sahip olduğu ve güç düğmesi ile ses kontrol tuşlarının sağ tarafta olduğu görülüyor.

Tecno Spark 20 4G’nin tasarımı ve özellikleri açığa çıktı

Duyumcu tarafından belirtildiğine göre Tecno Spark 20 4G, MediaTek Helio G85 işlemci ile güçlendirilecek ve 8GB RAM ile gelecek. Cihaz, 128GB ve 256GB olmak üzere iki depolama seçeneği sunacak.

Kamera özellikleri açısından, arka tarafta 50MP çift kamera ve ön tarafta 32MP selfie kamerasına sahip olacak. 5,000mAh pil kapasitesi ve 18W hızlı şarj desteği ile donatılacak.

Tecno Spark 20 4G’nin siyah, gökyüzü mavisi ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneği ile sunulması bekleniyor. Sızıntı, cihazın Aralık 2023’te Hindistan’da piyasaya sürüleceğini öne sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x