Survivor’da adaya veda isim şok etti: ‘Düellodan çıkacağımı zannediyordum’

Survivor All Star eleme düellosunda eşleşmeler belli oldu. Mustafa Kemal Ersin ile eşleşti. Yunus Emre de Yaman ile eşleşti.

Yunus Emre – Yaman karşılaşmasında kazanan isim Yunus Emre oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantiledi

Mustafa Kemal – Ersin karşılaşmasında kazanan isim Mustafa Kemal oldu ve adaylıktan ismini düşürerek adada kalmayı garantiledi.

Bozok’un sakatlığı nedeniyle bir önceki eleme yapılamamıştı. Sercan ve Bozok eleme için yarıştı. Bozok – Sercan Yıldırım karşılaşmasında kazanan isim Sercan oldu ve adaylıktan adını sildirerek adada kalmaya devam etmeye hak kazandı.

Yaman – Ersin düellosundan kazanan Yaman oldu kendisini kurtardı.

Oyun seçim hakkı kendisinde olan Bozok basket atışını seçti. Bozok ve Ersin düellosunda kazanan isim adada kalmayı garantilerken kaybeden isim elenerek Survivor’a veda etti. Düellonun kazanan ismi Bozok oldu.

Survivor All Star 2024 yarışmasına son olarak veda eden böylece isim Ersin Korkut oldu.

Düelloyu kaybeden isim Ersin Korkut veda konuşmasında “Bu düellodan çıkacağımı zannediyordum. Fakat ekibimden yani Kırmızı takımdan Bozok beni elemiş oldu. Bozok’u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada noktalandı bugün. Öncelikle ben Acun abiye çok teşekkür ediyorum. Ben herkesi çok seviyorum. Eğer kırgınlık, bir üzüntü olduysa özür diliyorum. Ben herkesi çok seviyorum benim hikayem burada bitti” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x