MechWarrior 5: Clans Duyuruldu

Piranha Games, MechWarrior 5: Clans adındaki bağımsız oyununu duyurdu. Mercenaries açık uçlu tek oyunculu bir oyun iken Clans daha doğrusal bir hikaye deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Oyunun Steam sayfasındaki açıklaması ise şu şekilde: “Senaryo boyunca oyun, sizi ustalıkla işgalin kişisel ve askeri çatışmalarının içine çekiyor, iyi hazırlanmış karakterler ve sizi komuta koltuğunuzun kenarında tüneyecek ahlaki ikilemlerle dolu büyüleyici bir anlatıya sürüklüyor.

MechWarrior 5: Clans’ta simülasyon tarzı MechWarrior savaşının zirvesini deneyimleyin. Clan BattleMech’leri ve Teknolojisinin eklenmesiyle oyun, yeni ve dinamik bir oyun deneyimi sunuyor. Pilotların, yenilenmiş bir MechLab, Hardpoint ve OmniPod sistemi aracılığıyla ‘Mech donanımlarına ince ayar yapma yetkisine sahip olduğu ilerleme ve kişiselleştirmenin evrimini benimseyin. Sürekli değişen bu savaş alanında uyum yeteneği, stratejik zaferleri garantilemenin anahtarıdır.”

Oyun ayrıca oyunculara “çarpıcı çevresel ayrıntılar ve içgüdüsel yıkım” sunacak görselleri için de Unreal Engine’i kullanacak. MechWarrior 5: Clans’ın PC, Xbox ve PlayStation platformları için 2024 yılında çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x