iQOO Neo 9 serisi akıllı saat ve kulaklıkla beraber geliyor

iQOO 12 serisi henüz akıllarda tazeyken, şirket bu kez Aralık ayında Neo 9 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu seride Neo 9 ve Neo 9 Pro olmak üzere iki cihaz yer alacak. Ancak bu kadarla sınırlı kalmayacak; yeni sızan bilgilere göre serinin yanı sıra bir akıllı saat ve kablosuz kulaklık da bekleyebiliriz.

Söz konusu cihazlar, iQOO Watch ve iQOO TWS 1e. 91mobiles, bu giyilebilir cihazların detaylarını ve resmi görünümlü bir görselini sızdırdı.

Görüldüğü üzere iQOO Watch, üst kısmında dönen bir taç ve sağ alt tarafında bir düğme bulunan yuvarlak bir kasaya sahip. Saatin rengi siyah, iQOO marka bir saat yüzüne ve muhtemelen silikondan yapılmış bir kayışa sahip.

Rapora göre iQOO Watch, geçen ay piyasaya sürülen Vivo Watch 3’ün yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Vivo daha önce iQOO’dan esinlenmiş tasarıma sahip sınırlı sayıda Vivo Watch 2 iQOO akıllı saati piyasaya sürmüştü, bu yüzden yaklaşan iQOO saati de benzer bir strateji izleyebilir.

iQOO Neo 9 serisi akıllı saat ve kulaklıkla beraber geliyor

Gelelim iQOO TWS 1e‘ye; bu kulaklık da birkaç gün önce piyasaya sürülen Vivo TWS 3e’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Tek fark, iQOO’dan esinlenilmiş yeni çift tonlu Siyah renk seçeneği. Bunun yanı sıra beyaz renk seçeneği de mevcut.

iQOO TWS 1e’nin 11mm dinamik sürücüye ve aktif gürültü engelleme (ANC) desteğine sahip olması bekleniyor. DerinX 3.0 ve 3D Panoramik Ses efektleri, dikkat çekici bir ses deneyimi sunacak. Pil ömrünün, aktif gürültü engelleme açıkken yaklaşık 9 saat civarında olması tahmin ediliyor.

Marka tarafından resmi bir onay alınmamış olsa da, iQOO’nun Neo 9 serisi akıllı telefonlarını 27 Aralık’ta piyasaya süreceği bildirildi. Şirketten yakında resmi bir açıklama bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x