30 AĞUSTOS MESAJLARI! En anlamlı, kısa, güzel Zafer Bayramı mesajları! Resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları!

Zafer Bayramı, Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmî ve ulusal bir bayramdır. Vatandaşlar sosyal medya hesaplarından bugüne özel mesajlar yayınlamaktadır. En güzel ve en anlamı Zafer Bayramı mesajları araştırılmaktadır. Zafer Bayramı için en çok kullanılan mesajlar nelerdir merak konusu oldu. İşte, 30 Ağustos Zafer Bayramı anlamlı mesajları!

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJLARI!

*Uluslar kendi kaderlerini kendileri yazar ellerinden kalemleri alınsa bile.30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım…

*Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla ve özlemle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyorum. Ne mutlu Türküm diyene

* Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin sınırı yoktur. İşte parola budur.

Bu millet, tarihini iftiharla doldurmuş bir millettir. Türk milletinin geleceği, bugünkü evlatlarının doğru görüşü, yorulmak bilmez çalışkanlığı ile büyük ve parlak olacaktır.

* Milletimizin saf karakteri yetenekle doludur. Ancak bu doğuştan gelen yeteneği geliştirebilecek metodlarla donanmış vatandaşlar lazımdır.

*30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.

*Bu zafer, Türk milletini yok etmeye çalışan işgal güçlerinin haksızlıklarına, yoksulluğa ve tüm olumsuzluklara karşı aziz milletimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm dünyaya Türk milleti bağımsızdır ve bağımsız kalacaktır, ay yıldızlı bayrağımız milletimiz var oldukça gökyüzünde dalgalanacaktır diye haykırdığı, aziz milletimizin şanlı zaferidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x